Kader:

2008: Lid Nationale B-kader ponies met Hamahr du Bois
2009: Lid Nationale B-kader ponies met Hamahr du Bois
2011: Lid Nationale A-kader junioren met Legend
2012: Lid Nationale B-kader young riders met Legend
2013: Lid Nationale A-kader young riders met Legend
2014: Lid Nationale A-kader young riders met Legend

EK:
2011:
Rosalie maakte samen met Legend deel uit van het Nederlandse team op het Europees kampioenschap in Broholm voor junioren. Met het team behaalden zij daar een bronzen medaille en individueel wisten zij een keurige 12e en 19e plaats te behalen.
2013:
Dit jaar wist Rosalie zich te selecteren met Legend bij de young riders voor het EK in het Franse Compiègne. Met het team wisten zij een GOUDEN medaille te behalen. Individueel eindigden zij 8e en 13e! 

Enkele internationale hoogtepunten:
Finaleplaatsen met Hamahr du Bois in:
CDIYJP Addington CDIYJP Zwolle CDIYJP Weert CDIYJP Bonn CDIYJP Moorsele

Legend junioren:

2011: CDIYJP Roosendaal; 5e 68,02%, 5e 68,95%, 8e 68,75%
2011: CDIYJP Compiègne; 2e 69,64%, 4e 67,72%, 2e 72,25%

Legend young riders:
2012: CDIYJP Roosendaal; 11e 66,27%, 10e 66,67%, 11e 67,24%
2012: CDIYJP Compiègne; 9e 66,42%, 9e 66,34%, 9e 66.03% 
2013: CDIYJP Drachten; 66,622%, 67,324%, 2e 72,166%
2013: CDIYJP Roosendaal; 4e 69,298, 4e 68,782%, 5e 72,083%
2013: CDIOYJP Moorsele; 67,281, 68,333%

2014: CDIYJP Drachten; 71,18%, 71,36%, 73,6%
2014:CDIYJP Compiègne; 69,5%, 72,1%, 71,5%


Finale competitie Imperial riding cup/KNHS-CHIO cup:
2008: 5e plaats ponies met Hamahr du Bois
2011: 2e plaats junioren met Legend
2013: 4e plaats young riders met Legend

NK:
2005: 3e plaats C-Z1/Z2 met Moonlight
2006: Nederlands kampioen D/E-M2 met Hamahr de Bois
2011: 5e plaats junioren met Legend
2013: 4e plaats young riders met Legend

Regiokampioenschappen:
3 x regiokampioen met Moonlight
4 x regiokampioen met Hamahr du Bois


Overige resultaten:
2009: Winnaar Indoor Oosteind klasse Z1 met Legend

2010: Winnaar nationale juniorenwedstrijd in Maasdijk met Legend
2010: Derde plaats competitiewedstrijd subli jonge paarden Beek met Accepted

2011: Kringkampioen klasse Z2 met Legend
2011: Kringkampioen klasse M1 met Accepted
2011: Winnaar KNHS-CHIO competitiewedstrijd in Ermelo met Legend
2011: Tweede plaats finale KNHS-CHIO cup in Rotterdam met Legend
2011: Vijfde plaats Indoor Oosteind klasse Z1 met Accepted

2012: Tweede plaats Indoor Veendam ZZ-licht en kür op muziek met Legend
2012: Winnaar Outdoor Zeeland ZZ-licht met Legend
2012: Winnaar Outdoor Brabant ZZ-licht met Legend
2012: Derde plaats Indoor Twente ZZ-licht met Legend
2012: Winnaar Masters of Dressage klasse Z1 met Accepted
2012: Tweede plaats kür op muziek CH Bergen op Zoom 'Kijk in de pot' met Accepted
2012: Winnaar kür op muziek Outdoor Zeeland klasse Z2 met Accepted
2012: Derde plaats Indoor Oosteind met Valerie
2012: Tweede plaats Indoor Twente zz-licht met Legend

2013: Winnaar(twee rubrieken) Outdoor Brabant ZZ-licht met Legend
2013: Winnaar Outdoor Brabant met Amibanta klasse B
2013: Winaar Almelose Ruiterdagen progressief klasse B met Amibanta
2013: Winnaar Indoor Oosteind klasse Z1 met Valerie
2013: 2e plaats Indoor Oosteind klasse ZZ-licht met Legend
2013: Succesvol lichte tour debuut in Reuver (68%)
2013: Persoonlijke records van ruim 70% op het young riders-niveau

2014: Winnend Intermediair I debuut 67,96%
2014: Winnaar 2-fasen Almelose Ruiterdagen klasse B met Amibanta
2014: 2e plaats kür op muziek met Valerie klasse ZZ-licht 70%
2014: 1e plaats Intermediair I 70,13% met Legend

2015: Deelname finale Horsefood dressuur talent met Guilty (4 jr)
2015: Winnend L2 debuut met Guilty met ruim 70%
2015: 2e plaats tijdens de kringkampioenschappen klasse L2 met Guilty
2015: 2e plaats finale Almelose Ruiterdagen klasse L2 met Guilty
2015: 5e plaats finale Meerdaagse dressuurwedstrijd Haaksbergen klasse L met Glamour van de Uilenhoek
2015: Beide paarden in de prijzen tijdens Indoor Oosteind klasse L2

2016: Kringkampioen kring Merwede klasse L2 Guilty
2016: Reserve-kringkampioen kring Merwede klasse L2 Glamour van de Uilenhoek
2016: Deelname finale Horsefood dressuur talent met Guilty (5 jr)
2016: 3e plaats finale Almelose Ruiterdagen met Guilty
2016: 3e plaats Finale der Rubriekwinnaars Indoor Oosteind met Guilty

2017: Reservekampioen Kring Merwede klasse Z1 met Guilty
2017: Finaleplaats Almelose Ruiterdagen met Guilty, Glamour & Indigo (klasse Z1 & Z2 & L2)
2017: PR klasse L2 73,5% Almelose Ruiterdagen met Indigo
2017: 76,667% kür op muziek en overall kampioen Zeeland Outdoor met Guilty
2017: Zuid-Hollands kampioen klasse Z1 met Guilty
2017: Winnaar Indoor Oosteind klasse L2 met Indigo
2017: 2e plaats Indoor Oosteind klasse Z1 met Guilty

2018: Kringkampioen klasse ZZ-licht met Guilty
2018: Finaleplaats Almelose Ruiterdagen met Jambalaya klasse L2
2018: 3e plaatse finale Almelose Ruiterdagen met Indigo klasse M1
2018: 75,83% in klasse M1 met Indigo
2018: Winnaar finale Zeeland Outdoor klasse M2 met Indigo

2019: Winnend Z2-debuut met Indigo